KONST / Litografier / Färglitografi 16107041
nr 1610 7041
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, numrerad 145/250. Färglitografi. Bladets mått: 45x56cm, oramad
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:44:20
100 kr
150 kr
200 kr